Мікрофон Rode NT-USB+
Відео 20Фото 13 |
Rode NT-USB+ |
|
Регулятор Mix для керування вхідного та вихідного рівня. Поп-фільтр. Універсальний утримувач для стійки. Регулювання гучності навушників. Налаштування балансу звуку мікрофона та комп'ютера. Підтримка iOS, Android та Windows.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT-USB+
Усі ціни 21 →Мікрофон RODE NT-USB+ | 8 600 грн. |
Мікрофон Rode NT-USB+ | 8 600 грн. |
Микрофон Rode NT-USB+ | 8 600 грн. |
RØDE RODE NT-USB+ | 8 379 грн. |
Мікрофон Rode NTUSB+ 233981 | 8 600 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →