Мікрофон Rode NT1-A
Відео 34Фото 3 |
Rode NT1-A |
|
Розширена комплектація мікрофона: Rode NT1-A Kit
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT1-A
Усі ціни 9 →Студійний конденсаторний мікрофон Rode NT1-A | 10 510 грн. |
Мікрофон Rode NT-1A | 9 840 грн. Під замовлення Див. умови |
Rode NT-1A | 9 600 грн. Під замовлення Див. умови |
Студийный микрофон RODE NT1-AМікрофон RODE NT1-A володар нагороди журналу «Вибір Музиканта» 2004 - самий тихий студійний конденсаторний мікрофон. Змінена... щеконструкція класичного RODE NT1 має тільки 5 dBA власного шуму. Конденсаторний мікрофон RODE NT1-A є зразком, що забезпечує теплий, розширений динамічний діапазон, чіткість і високий рівень тиску звуку, властиві тільки самим дорогим моделям мікрофонів. Технічні Desound.com.ua (Львів) Поскаржитись | 8 440 грн. |
Rode NT-1A | 9 840 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 4 пропозиції
Серія Rode NT SeriesПорівняти в таблиці →
від 10 550 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR, для Android
від 7 772 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: для Android
від 7 334 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 4 550 грн.
вокальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 8 440 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR
від 11 450 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 6 990 грн.
студійний, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 25 040 грн.
інструментальний, стерео, конденсаторний, двоспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, mini-Jack
від 15 124 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -29 дБ, підключення: XLR
від 10 880 грн.
інструментальний, динамічний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -39 дБ, підключення: XLR
від 8 500 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -32 дБ, підключення: XLR
від 13 280 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -36 дБ, підключення: XLR
від 14 690 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -36 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 18 680 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -36 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 9 600 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR
від 14 960 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 20 800 грн.
інструментальний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 40 – 20000 Гц, 200 Ом, -37 дБ, підключення: XLR, mini-XLR, ФНЧ, атенюатор
від 32 499 грн.
інструментальний, стерео, в комплекті 2 шт, конденсаторний, односпрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 15 799 грн.
інструментальний, стерео, в комплекті 2 шт, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 100 Ом, -38 дБ, підключення: XLR
від 56 320 грн.
для відеовиробництва, стерео, конденсаторний, всеспрямований, 20 – 20000 Гц, 63 Ом, -30 дБ, підключення: XLR
Відеоогляди
АСМР тест Новых микрофонов Rode NT1-A /Тест шёпотом и приятными триггерами
21 грудня 202010 280 переглядів
Микрофон Behringer TM1 vs. Rode NT-1A. Оригинал и его аналог
30 липня 202125 092 перегляда
RØDE NT1-A и вариант улучшить его звук!
23 лютого 202313 729 переглядів
Тест звука через микрофон RODE NT1-A (Rocket League)
26 червня 2020259 переглядів
Студийные микрофоны Rode NT1 и Rode NT1-A. В чём отличие?
27 квітня 202058 183 перегляда
RODE NT1-A или RODE NT1. В чём разница? Как работает гарантия 10 лет? Какой микрофон лучше?Сравнение
21 листопада 202033 452 перегляда
Neumann TLM 103 и Rode NT1-A. Тест, сравнение. Опыт против наглости
13 квітня 202124 235 переглядів
Распаковываю микрофон Rode NT1-A
1 вересня 2020161 перегляд
Распаковка Rode NT1-A обзор
9 травня 20212 077 переглядів
Rode NT1-A: Слепой тест vs Neumann TLM103, Октава МК-105, Gefell Mod.
16 липня 20206 481 перегляд
Аудиоинтерфейс Focusrite Scarlett Solo и Rode NT1 A
15 червня 201812 426 переглядів
АСМР ТриггерыRode NT1-A vs 3Dio vs BlueYetiPro vs Zoom 6 |Тест микрофонов ASMR Trigger, Mic Test
26 січня 20184 913 062 перегляда
Микрофон RODE NT1 A
2 квітня 2014122 062 перегляда
Микрофон RODE NT1 A демонстрация звучания
15 лютого 20201 276 переглядів
Unboxing Rode NT1-A microphone
25 лютого 20221 234 перегляда
Rode NT1-A Condenser Microphone // Unboxing || California dreams
16 лютого 20201 335 переглядів
UNBOXING: RODE NT1-A CONDENSER MIC, RODE CASTER PRO and RODE PS A1 STUDIO ARM MIC✨|| Mumzy Vany
28 жовтня 2020753 перегляда
Rode NT1-A, Zoom H4N, Lav wired mic, Godox M1, Microphone for YouTuber #bestmicrophoneforyoutube
30 грудня 2021176 переглядів
UNBOXING• RODE NT1-A• M-TRACK DUO INTERFACE
11 травня 2022150 переглядів
Rode NT1-A Professional Microphone
12 лютого 2021264 перегляда
Unboxing Rode NT1-A ASMR
17 червня 2022173 перегляда
New Microphone For My New Channel!!! | Rode NT1-A Bundle Unboxing
15 квітня 2020156 переглядів
First Home Studio Setup (Rode Nt1-a Mic) In home studio setup
24 травня 2020763 перегляда
อัดเสียงร้องบลู Indigo ด้วย RODE NT1-A
22 жовтня 20207 544 перегляда
RODE NT1-A | Unboxing & Review Powered by You
16 жовтня 20201 286 переглядів
RODE NT1-A ไมโครโฟนบันทึกเสียงในตำนาน | Audiocity Review EP 41
10 серпня 20204 277 переглядів
Unboxing and First Impressions of the Rode NT1-A Studio Kit
4 грудня 2016806 переглядів
Mikrofon Rode NT1-A unboxing, recenzja
19 червня 20177 815 переглядів
Najlepszy mikrofon do rapu? Jak wokal brzmi w miksie? RODE NT1-A TEST próbki nagrań
5 березня 202037 626 переглядів
Dla wokalisty, dla rapera, dla każdego | Test i recenzja mikrofonu pojemnościowego Rode NT1-A
27 лютого 202110 841 перегляд
Prodipe STC 3D vs RODE NT1 A - Gałkologia
26 серпня 20164 859 переглядів
RODE NT1 A KIT- mikrofon studyjny
31 березня 20208 733 перегляда
RODE NT1 vs RODE NT1-A - demo, test, recenzja, porównanie (review, comparison)
28 липня 2014177 125 переглядів
RODE NT1-A KIT vs SONTRONICS STC 20 PACK
16 березня 202015 159 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 867 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -34 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 9 799 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 125 Ом, -31 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 8 631 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -31 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 10 120 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -35 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 9 598 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -36 дБ, підключення: XLR
від 9 699 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -35 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 10 200 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -31 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 9 725 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -37 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 8 545 грн.
студійний, стерео, для стриму та трансляцій, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 50 – 20000 Гц, -40 дБ, підключення: USB A (для ПК та ноутбуків)
від 11 040 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, двоспрямований, всеспрямований, ДН: кардіоїдна, 20 – 20000 Гц, 200 Ом, -35 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, 30 – 20000 Гц, 200 Ом, -33 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор
від 7 780 грн.
студійний, конденсаторний, односпрямований, ДН: кардіоїдна, гиперкардиоидная, 50 – 20000 Гц, 200 Ом, -44 дБ, підключення: XLR, ФНЧ, атенюатор