Мікрофон Rode NT2-A
Відео 31Фото 6 |
Rode NT2-A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT2-A
Усі ціни 19 →Студійний конденсаторний мікрофон Rode NT2-A | 15 006 грн. |
Мікрофон студійний конденсаторний Rode NT2-A Kit | 14 699 грн. |
Микрофон студийный Rode NT2-A | 14 690 грн. |
Мікрофон студійний Rode NT2-A | 17 005 грн. |
Мікрофон Rode NT2-A set (698813000395) | 18 110 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →