Прасувальна дошка Dogrular Perilla Premium
Фото 4 |
Dogrular Perilla Premium |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Купити Dogrular Perilla Premium
Прасувальна дошка Perilla PREMIUM 44 х 152 см цільнометалева з перфорацією | 4 697 грн. |
Дошка для прасування 152*44 см Dogrular PREMIUM Grey (14013-1) | 3 600 грн. |
Прасувальна дошка 152*44 см для парогенератора Dogrular PREMIUM grey | 3 840 грн. |
Збільшена стільниця
Прасувальна дошка турецької торгової марки Dogrular характеризується збільшеними розмірами по довжині робочої стільниці (152x44 см). Як наслідок, процес прасування повинен стати зручніше, адже на робочій поверхні помістяться навіть великі речі, включаючи довгі сарафани та сукні, будь-які штани і т. д. Вага моделі не перевищує 7.6 кг, тобто приріст габаритів не робить Dogrular Perilla Premium занадто важкою.
Сама стільниця зроблена з цільного металу з отворами для виходу пари. Поверх неї знаходиться термостійкий тканинний чохол блакитного кольору. В цю ж колірну гамму забарвлене і металевого підстави. Відзначимо, що в продажу зустрічається і версія в рожевому кольорі.
Оригінальний зовнішній вигляд
Dogrular Perilla Premium передбачає оригінальну підставку під праску. Тут використовується не звичайна металева або пластикова платформа, а кругла область зі спеціальними антипригарними вставками. Вона зовні чимось нагадує вертолітний майданчик і виступає своєрідним декором моделі.
Дошка регулюється по висоті, щоправда, діапазон доступних регулювань на тлі аналогів невеликий від 80 до 94 см. Досить низьким або ж, навпаки, дуже високим користувачам може не вистачити цього, щоб підібрати комфортну позицію.
До інших дрібних недоліків окремі користувачі відносять досить мазке тканинне покриття. В іншому, Dogrular Perilla Premium — хороший вибір для тих, хто часто має справу з прасуванням великих речей.