Дриль-шурупокрут Ronix 8900K
Відео 2Фото 6 |
Ronix 8900K акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Універсальний акумуляторний шурупокрут із безщітковим двигуном. Має дві швидкості (450 об/хв – для закручування та викручування кріплення, 1700 об/хв – для свердління) та функцію свердління з ударом. Тому шурупокрут Ronix 8900K може робити отвори не тільки в деревині (діаметром до 38 мм) або сталі (до 13 мм), а й у цеглині, керамічних блоках або легкому бетоні (13 мм). Муфта регулювання моменту, що крутить, дозволяє налаштовувати зусилля затягування (до 45 Нм на максимумі), виходячи з характеристик того чи іншого матеріалу. Інструмент оснащений підсвічуванням, що дозволяє працювати в місцях із недостатнім освітленням. До шурупокрута додаються дві акумуляторні батареї (кожна з них має ємність 2 Агод) та зарядний пристрій, а також пластиковий кейс для зберігання та перенесення інструменту з приладдям.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronix.
Купити Ronix 8900K
Усі ціни 16 →Дрель-шуруповерт ударная аккумуляторная Ronix 8900K, 20В, 2 Агод х 2 | 4 899 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний 20в, 2Ач х 2 Ronix 8900k | 4 510 грн. |
Шуруповерт Ronix ударний акумуляторний 20В, 2Ah х 2 (8900K) | 5 000 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний 20В, 2Ач х 2 8900K | 4 899 грн. |
Шуруповерт Ronix ударний акумуляторний 20В, 2Ah х 2 (8900K) 8900K | 4 899 грн. |
Модификації Ronix 8900K
Ціни на Ronix 8900K |
---|---|---|---|---|
Ronix 8900K | від 4 510 грн. | 16 пропозицій | ||
Ronix 8900 | від 1 813 грн. | 14 пропозицій |