Дриль-шурупокрут AEG BSB 18C2-0 (4935472010)
Фото 3 |
AEG BSB 18C2-0 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
BSB Модель 18C2-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі BSB 18C2 LI-202C два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG BSB 18C2-0
Усі ціни 6 →Акумуляторний дриль-шуруповерт AEG BSB18C2-0 | 2 479 грн. |
Шурупокрут AEG BSB18C2-0 (4935472010) BSB18C2-0 (4935472010) | 2 414 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний AEG BSB18C2-0 | 2 644 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний AEG BSB18C2-0 | 2 649 грн. |
Шурупокрут-дриль з ударом акумуляторний AEG BSB 18C2-0 (60 Н·м, 1.5-13 мм, | 2 833 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний акумуляторний AEG BSB18C2-0 | 2 654 грн. |
Модификації AEG BSB 18C2-0
Ціни на AEG BSB 18C2-0 |
---|---|---|---|---|
AEG BSB 18C2 LI-202C | від 9 758 грн. | 2 пропозиції | ||
AEG BSB 18C2-0 | від 2 414 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →