Вантажна шина Satoya SU-2 8.25 R20 139K
Фото 15 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-2 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-2 8.25 R20 139K
Усі ціни 11 →Satoya SU-2 (универсальная) 8.25 R20 139K | 7 382 грн. |
Вантажна шина SATOYA SU-2 (ведуча) 8.25R20 139/137K | 7 302 грн. |
Грузовые шины Satoya SU-2 (универсальная) 8.25 R20 139/138K 16PR 100235671 | 7 453 грн. |
Satoya SU-2 8.25 R20 139/137K TT 16PR (25468477) | 6 800 грн. |
SATOYA Вантажна шина SATOYA SU-2 (ведуча) 8.25R20 139/137K | 7 336 грн. |
ще 6 пропозицій