Літня шина Rosava Itegro 185/65 R15 88H
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Rosava Itegro 185/65 R15 88H 185/65 R15 86 H 185/65 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava Itegro 185/65 R15 88H
Усі ціни 36 →Шина Rosava Itegro 185/65 R15 88H | 1 349 грн. |
Росава Itegro 185/65 R15 88H | 1 400 грн. |
Rosava Itegro 185/65 R15 88H | 1 493 грн. |
Летние шины Росава Itegro 185/65 R15 88H 1000847639 | 1 392 грн. |
Rosava Itegro (185/65R15 88H) | 1 349 грн. |
ще 20 пропозицій
7 6 5 3 |
Дорогу добре тримає на балансуванні по 20 гр. Не більше При швидкості 100км і сильніше гуде!я в шоці проїхав поки 200км що буде далі не знаю. Якщо також і гудітиме ніколи більше не поведуся на Росаву! користуюся Rosava Itegro 185/65 R15 88H тиждень |
Не варто її брати. Лотарея. У мене трапилося одне криве колесо. До цього з Росавой такого не було. Нема таких. Крива. Юрий: користуюся Rosava Itegro 155/70 R13 75T менше місяця |
Завжди купував Россаву, завжди гума була гарною за свої гроші, ця модель досить слизька, і швидко стерлася. Ціна Слизька, короткий термін служби |
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Rosava Itegro 185/65 R15 88H
Ціни на Rosava Itegro 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Rosava Itegro 185/65 R15 86H | від 1 482 грн. | 1 пропозиція | ||
Rosava Itegro 185/65 R15 88H | від 1 330 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →