Вантажна шина Rosava KI-113 12 R20 140K
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava KI-113 12 R20 140K 12 R20 " 135 K 12 R20 " 140 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava KI-113 12 R20 140K
Rosava КИ-113 (універсальна) 12.00 R20 140K | 19 952 грн. |
Rosava КИ-113 (универсальная) 12 R20 140K | 19 046 грн. |
Rosava КИ-113 (универсальная) 12.00 R20 140K | 19 955 грн. |
Rosava КИ-113 (універсальна) 12.00 R20 140K | 19 954 грн. |
Шина Росава КІ-113 (універсальна) 12.00 R20 140K PR10 | 19 015 грн. |
Модификації Rosava KI-113 12 R20 140K
Ціни на Rosava KI-113 12 R20 140K |
---|---|---|---|---|
Rosava KI-113 12 R20 135K | від 16 385 грн. | 14 пропозицій | ||
Rosava KI-113 12 R20 140K | від 19 015 грн. | 5 пропозицій |