Вантажна шина Rosava TR-07 13.6 R38 128A8
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava TR-07 13.6 R38 128A8 13.6 R38 " 128 A8 15.5 R38 " 134 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava TR-07 13.6 R38 128A8
Усі ціни 12 →Rosava TR-07 (універсальна) 13.6 R38 128A8 | 19 003 грн. |
Rosava TR-07 13.6 R38 128A8 | 17 503 грн. |
Грузовые шины Росава TR-07 (с/х) 13.6 R38 128A8 8PR 1001454715 | 18 733 грн. |
Шини Росава TR-07 (с/х) 13,6 R38 128A8 8PR | 18 095 грн. |
Cільгосп шина ROSAVA TR 07 (універсальна) 13.6R38 128A8 | 17 573 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Rosava TR-07 13.6 R38 128A8
Ціни на Rosava TR-07 13.6 R38 128A8 |
---|---|---|---|---|
Rosava TR-07 13.6 R38 128A8 | від 15 600 грн. | 12 пропозицій | ||
Rosava TR-07 15.5 R38 134A8 | від 17 670 грн. | 19 пропозицій |