Вантажна шина Rosava TR-07 15.5 R38 134A8
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava TR-07 15.5 R38 134A8 13.6 R38 " 128 A8 15.5 R38 " 134 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava TR-07 15.5 R38 134A8
Усі ціни 15 →Rosava TR-07 (універсальна) 15.50 R38 134A8 | 19 005 грн. |
Rosava TR-07 15.5 R38 134A8 | 18 036 грн. |
Cільгосп шина ROSAVA TR 07 15.5R38 134A8 8PR | 17 937 грн. |
ROSAVA Cільгосп шина ROSAVA TR 07 15.5R38 134A8 8PR | 18 362 грн. |
Cільгосп шина ROSAVA TR 07 15.5R38 134A8 8PR | 18 107 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Rosava TR-07 15.5 R38 134A8
Ціни на Rosava TR-07 15.5 R38 134A8 |
---|---|---|---|---|
Rosava TR-07 13.6 R38 128A8 | від 17 408 грн. | 11 пропозицій | ||
Rosava TR-07 15.5 R38 134A8 | від 17 924 грн. | 15 пропозицій |