Електрочайник Rotex RKT81-G 2200 Вт 1.7 л фіолетовий
Rotex RKT81-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT81-G 2200 Вт 1.7 л фіолетовий
Усі ціни 35 →Rotex Rotex RKT81-G | 649 грн. |
Електрочайник Rotex RKT81-G | 649 грн. |
Електрочайник Rotex RKT81-G | 890 грн. |
Rotex RKT81-G | 710 грн. |
Электрочайник Rotex RKT81-G | 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Rotex RKT81-G:
- Поворот на підставці на 360°
- Захист від перегріву
РекомендуємоПорівняти в таблиці →