Електрочайник Rotex RKT60-G 1100 Вт 0.9 л білий
Фото 3 |
Rotex RKT60-G 2020 рікдорожній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT60-G 1100 Вт 0.9 л білий
Усі ціни 28 →Rotex Rotex RKT60-G | 499 грн. |
Електрочайник Rotex RKT60-G | 499 грн. |
Електрочайник Rotex RKT60-G | 745 грн. |
Rotex RKT60-G | 490 грн. |
Електрочайник Rotex RKT60-G | 752 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →