Електрочайник Adler AD 1224 2000 Вт 1.5 л чорний
Відео 1Фото 7 |
Adler AD 1224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1224 2000 Вт 1.5 л чорний
Усі ціни 23 →Adler AD 1224 | 1 148 грн. |
Електрочайник Adler AD 1224 | 818 грн. |
Електрочайник Adler AD 1224 | 622 грн. |
Чайник Adler AD 1224 скло | 776 грн. |
Електрочайник скляний 1.5 л Adler AD 1224 | 744 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрочайника Adler AD 1224:
- Без води автовідключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →