Електрочайник Rotex RKT82-G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Rotex RKT82-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT82-G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Rotex Rotex RKT82-G | 669 грн. |
Електрочайник Rotex RKT82-G | 669 грн. |
Электрочайник Rotex RKT82-G | 669 грн. |
Електрочайник Rotex RKT82-G | 669 грн. |
Rotex RKT82-G | 669 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрочайника Rotex RKT82-G:
- Кнопка відкривання кришки
- Фільтр проти накипу
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →