Електродуховка Liberton LEO-350
Фото 4 |
Liberton LEO-350 |
|
Недорога та проста у використанні настільна електродуховка компанії Liberton має скромний набір функцій, позбавлена якихось просунутих можливостей, але готова щодня допомагати на кухні, виконуючи повсякденні завдання. Це не габаритна, а, швидше, компактніша модель потужністю 1800 Вт і об'ємом 35 літрів, яка дозволяє запікати м'ясо, рибу, овочі та будь-які придатні до цього інгредієнти, а також пекти хліб, пироги, бісквіт та інші вироби з тіста.
Управління у Liberton LEO-350 максимально просте та зрозуміле: за допомогою поворотних перемикачів можна вибрати оптимальну температуру (до 250 градусів), включити один із трьох доступних режимів нагріву та встановити на таймері необхідний час приготування – максимум 60 хвилин. Після його закінчення пристрій подасть звуковий сигнал. Конвекції тут, на жаль, немає. Комплект поставки теж досить скромний: до нього входять грати і стандартне прямокутне деко.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LEO-350
Усі ціни 50 →Електропіч Liberton LEO-350 White | 2 857 грн. |
LIBERTON LEO-350 Red | 2 746 грн. |
LIBERTON LEO-350 RED | 2 733 грн. |
LIBERTON LEO-350 RED | 2 719 грн. |
LIBERTON leo-350 red | 2 273 грн. |