Корм для кішок Royal Canin Siamese Adult 400 g (25510040R0)
Фото 6 |
Royal Canin Siamese Adult 400 g 0.4 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Siamese Adult 400 g
Усі ціни 9 →Корм Royal Canin Siamese сухий для дорослих сіамських котів 0.4 кгСіамські коти відрізняються особливою елегантністю: довгі, стрункі лапи, гордий профіль. Витончені сіамські коти мають м'язис... щетий силует, що не допускає наявності будь-яких ознак жиру. Проблеми травлення і захворювання порожнини рота для сіамських котів - найбільш часта причина звернення власників цієї породи до ветеринарного лікаря. Вузькі щелепи котів цієї породи змушують їх захоплювати їжу різцями і широко відкривати рот під час їжі. Чому варто придбати? Допомагає зберегти витончений м'язистий силует сіамських котів завдяки високому вмісту високоякісних білків L.I.P. * при помірному вмісті жирів, а також присутності L-карнітину, що прискорює розщеплення жирів. Забезпечує оптимальну переносимість корму завдяки використанню фруктоолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 235 Поскаржитись | 223 грн. |
Сухий корм із птицею для дорослих Сіамських кішок Royal Canin Siamese Adul | 235 грн. | Продавець: The plus |
Сухий корм для котів Сіамської породи Royal Canin Siamese Adult 0.4 кг | 259 грн. | Продавець: AMZip Care |
Сухий корм з птицею для дорослих Сіамських котів Royal Canin Siamese Adult | 200 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий корм Royal Canin Siamese Adult 400 гр. (2551004) | 200 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
ще 4 пропозиції
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 899 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 840 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 3 849 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 845 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 849 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 605 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 47 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 3 729 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 809 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 675 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 859 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 5 399 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Siamese Adult
Ціни на Royal Canin Siamese Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Siamese Adult 400 g | від 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Siamese Adult 10 kg | від 5 399 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 119 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 255 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 282 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, картопля, жир лосося, рослинні масла, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 247 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 228 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 187 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум
від 303 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 185 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 258 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: лосось, м'ясо курки, злаки, оселедець, яйця, фрукти, холістик
від 305 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, індичка, бобові, печінка курки, яйця, овочі, фрукти, ягоди, холістик