Корм для кішок Royal Canin Sterilised Jelly Pouch
Royal Canin Sterilised Jelly Pouch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sterilised Jelly Pouch
Вологий корм для дорослих стерилізованих котів Royal Canin Sterilised in J | 45 грн. |
Корм Royal Canin Sterilised Jelly вологий для дорослих стерилізованих котіПовнораціонний вологий корм у вигляді дрібних шматочків в желе для кастрованих та стерилізованих котів і кішок віком від 1 ро... щеку. Це ідеально збалансований раціон з оптимальним співвідношенням білків, жирів і вуглеводів. Містить поживні речовини, необхідні улюбленцеві для підтримки життєвої енергії та збереження ідеальної ваги. Чому варто придбати? Оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів сприяє тривалому зберіганню смакової привабливості корму Завдяки скороченню концентрації мінеральних речовин, що сприяють утворенню сечових каменів, корм допомагає підтримати здоров'я сечовидільної системи улюбленця в хорошому стані Знижує ризик появи зайвої ваги завдяки помірному вмісту жирів (2,6%), що відповідає нормам годування та вмісту L-карнітину Допомагає зберегти ідеальну вагу стерилізованій тварині завдяки точно підібраному вмісту енергії Типовий аналіз Компонент Вміст білки 9% жири 2,6% зола 1,4% клітковина 1,6% калорійність 69 ккал/100гр кальцій 0,24% фосфор 0,19% магній 0,012% вітамін А 40000 МО вітамін D3 100 МО вітамін E 30 мг Таурин 0,06% Омега-3 0,03% Омега-6 0,4% Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 53 Поскаржитись | 50 грн. |
Консервований корм для дорослих стерилізованих котів (дрібні шматочки в же | 45 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм Royal Canin STERILIZED JELLY (Желе) для дорослих стерилізован | 49 грн. | Продавець: Мугівара |
Вологий корм Royal Canin STERILISED JELLY (Желе) для дорослих стерилізован | 49 грн. | Продавець: petwow |
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 745 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 280 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 790 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 716 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 575 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 430 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 185 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 595 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 152 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 682 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 470 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 42 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 561 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: для шкіри та шерсті, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 800 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 44 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, риба і субпродукти, злаки, мінерали, білки, суперпреміум
від 1 247 грн.
сухий корм, 3.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: для шкіри та шерсті, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 627 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, джерела вуглеводів, суперпреміум
від 38 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, білки, вітаміни та мінерали, суперпреміум
від 43 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо, риба, субпродукти рослинного походження, суперпреміум
від 208 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для нирок, в составе: індичатина 45%, бульйон, лососина 20%, рис 5%, суперпреміум
від 106 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курица 93% (70% мясо, печень, сердце), овощи, холістик
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: 63% курица, 30% кролик, овощи, холістик
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: 62% курица, 30% утка , овощи, холістик
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: 92% индейка (70% мясо, печень, сердцевина), овощи, холістик
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 130 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, білок, злаки, тваринний жир, яєчний порошок, вітаміни, суперпреміум