Корм для кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 kg (25560200R0)
Фото 7 |
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg 2 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sphynx Adult 2 kg
Усі ціни 20 →Корм Royal Canin Sphynx сухий для дорослих котів породи сфінкс 2 кгВражаюча, фантастична ... ось лише кілька захоплених епітетів, що описують цю унікальну породу. Сильне тіло, розвинена мускул... щеатура, надзвичайно м'яка шкіра без шерсті ... Схожий на твір мистецтва, сфінкс не вкладається в рамки звичайних естетичних критеріїв. Це чудові, ніжні, надзвичайно кмітливі і зовсім незвичайні коти! Шкіра цих котів має дуже товстий шаром епідермісу, що виділяє шкірне сало, і здатна захистити сфінкса від несприятливих впливів навколишнього середовища. Однак ця шкіра дуже чутлива до сонячних променів. Гіпертрофічна кардіоміопатія є спадковим захворюванням, якому піддаються сфінкси. Сфінкс регулює температуру свого тіла відповідно до температури навколишнього середовища. Але відсутність шерсті вимагає великих витрат енергії і раціону, багатого жирами і білками. Чому варто придбати? Спеціальна формула корму з високим вмістом жирів (23%), оптимальною кількістю білків (33%), з додаванням L-карнітину задовольняє підвищену потребу сфінкса в енергії. Таке поєднання інгредієнтів допомагає підтримувати м'язову масу котів, але при цьому обмежує відкладення жиру. Допомагає зміцнити бар'єрну функцію і зменшити подразнення шкіри завдяки запатентованому комплексу Skin Complex і жирним кислотам Омега-3 (EPA і DHA). Стимулює захист і зволоження шкіри олією огірочника в комбінації з біотином, вітаміном А і цинком. Допомагає оптимізувати роботу серцевого м'яза за допомогою таурину і L-карнітину. Спеціально розроблені крокети Quartz покращують гігієну порожнини рота завдяки вмісту хелатних сполук кальцію. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 33% жири 23% клітковина 6,3% кальцій 1% фосфор 0,9% магній 0,07% вітамін А 25000 МО вітамін D3 756 МО вітамін E 600 мг Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1010 Поскаржитись | 909 грн. |
Сухой корм для дорослих кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 кг (3182550758840 | 959 грн. |
Сухий корм для дорослих кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 кг | 1 010 грн. | Продавець: The plus |
Сухий корм для котів породи Сфінкс Royal Canin Sphynx Adult 2 кг | 1 010 грн. | Продавець: AMZip Care |
Сухий корм з птицею для дорослих котів породи Сфінкс Royal Canin Sphynx Ad | 859 грн. | Продавець: Do.Little |
ще 15 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 899 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 840 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 845 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 3 849 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 849 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 605 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 47 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 3 729 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 809 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 675 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 859 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 5 399 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Sphynx Adult
Ціни на Royal Canin Sphynx Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg | від 849 грн. | 20 пропозицій | ||
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg | від 3 840 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 950 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, рис, овочі, фрукти, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 925 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 866 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 936 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 890 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 984 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сельдь, тапиока, жир, горох, батат, мякоть свеклы, масло лосося, суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 961 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум