Аудіосистема Ruark Audio R3
Відео 6Фото 13 |
Ruark Audio R3
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:30 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, CD
Інтерфейси:Wi-Fi 4 (802.11n)
Габарити системи:167x420x220 мм
Вага:5.3 кг
Всі характеристики
Купити Ruark Audio R3
Усі ціни 7 →Ruark Audio R3 Rich walnut new 2023 | 37 499 грн. |
Ruark Audio R3 Rich Walnut Veneer Instal (2691) | 40 440 грн. |
Ruark Audio R3 Orzech | 36 449 грн. |
Ruark Audio R3 Rich Walnut Veneer Instal (2691) | 42 462 грн. |
Ruark Audio R3 Orzech | 35 560 грн. |
Ruark Audio R3 | 51 783 грн. |
Ruark Audio R3 Orzech | 37 338 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →