Аудіосистема Ruark Audio R1
Ruark Audio R1
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:9 Вт
Тип тюнера:аналоговий
Габарити системи:170x130x135 мм
Вага:1.8 кг
Всі характеристики
Купити Ruark Audio R1
Усі ціни 18 →Портативна колонка Ruark Audio R1 Light Cream | 16 406 грн. |
Ruark Audio R1 Mk4 jasny-kremowy | 14 960 грн. |
Ruark Audio R1 MK3 Czarny | 17 384 грн. |
Ruark Audio R1 Mk4 jasny-kremowy | 15 708 грн. |
Радіоприймач Ruark Audio R1 Mk4 Espresso | 18 231 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →