Циркуляційний насос Rudes UPS 25/4-180 4.2 м
Rudes UPS 25/4-180 4.2 м
4.2 м6 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2700 л/год
Макс. напір:4.2 м
Споживана потужність:70 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики UPS 25/4-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes UPS 25/4-180 4.2 м
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный Rudes UPS 25-4-180 | 1 110 грн. |
Rudes Циркуляционный насос Rudes UPS 25-4-180 (2214) | 1 081 грн. |
Циркуляційний насос Rudes UPS 25-4-180 2200000095558 | 1 169 грн. |
Насос циркуляційний Rudes UPS 25-4-180 | 1 077 грн. |
Циркуляційний насос Rudes UPS 25-4-180, Hmax 4.2 м, Qmax 45 л/хв, 70 Вт | 1 134 грн. |
Насос циркуляционный Rudes UPS 25-4-180 | 975 грн. |
Модификації Rudes UPS 25/4-180
Ціни на Rudes UPS 25/4-180 |
---|---|---|---|---|
Rudes UPS 25/4-180 4.2 м | від 975 грн. | 6 пропозицій | ||
Rudes UPS 25/6-180 6 м | від 965 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →