Протеїн Rule One R1 Whey Blend 2.3 кг
Відео 8 |
Rule One R1 Whey Blend 2.27 kg 2.3 кг4.6 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rule One 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rule One.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rule One R1 Whey Blend 2.3 кг
Усі ціни 12 →Протеїн Rule 1 Whey Blend 2270 g R1 Protein / 68 servings / Chocolate Fudg | 2 242 грн. |
Протеин Rule 1 Whey Blend 2270 g R1 Protein /68 servings/ Chocolate Fudge | 2 283 грн. |
Rule 1 R1 Whey Blend 2,27 кг солона карамель | 2 679 грн. |
Протеїн Rule 1 Whey Blend 2270 g R1 Protein / 68 servings / Cafe Mocha | 2 149 грн. |
Протеїн Rule 1 Whey Blend 2240 g R1 Protein / 67 servings / Salted caramel | 2 149 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rule One R1 Whey Blend
Ціни на Rule One R1 Whey Blend |
---|---|---|---|---|
Rule One R1 Whey Blend 2.3 кг | від 2 149 грн. | 12 пропозицій | ||
Rule One R1 Whey Blend 4.6 кг | від 4 083 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Але смак приємний, як просто напій, такий можна замість чаю пити. Побічних ефектів ніяких не помітив. Найчастіше вживав з молоком, але бувало і з водою.