Заварний чайник Russell Hobbs Attentiv 26200-70 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Відео 3Фото 10 |
Russell Hobbs Attentiv 26200-70 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Attentiv 26200-70 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Електрочайник Russell Hobbs 26200-70 | 3 184 грн. |
Электрочайник Russell Hobbs Attentiv Kettle, 1.7л, Strix, стекло, база с о | 3 497 грн. |
Электрочайник Russell Hobbs Attentiv 26200-70 (25018016001) 25018016001 | 3 349 грн. |
Russell Hobbs Attentiv Kettle 26200-70 | 3 490 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Attentiv Kettle, 1.7л, Strix, скло, база зі сх | 3 339 грн. |
Дбайливий електрочайник
Електрочайник Russell Hobbs Attentiv 26200-70 має середній об'єм (1.7 літра) і потужний нагрівач (2400 Вт), що дозволяє швидко досягти потрібної температури. На відміну від багатьох інших моделей він здатний закип'ятити воду для однієї чашки напою (236 мілілітрів). Більше не потрібно щоразу гріти всю ємність або турбуватися про мінімальний обсяг рідини, що дозволяє заощадити до 60% електроенергії, а час заварювання становить менше хвилини. Цифровий блок точно контролює параметри роботи, дозволяє регулювати температуру в межах 40 – 100 ºC та виводить показання термометра на дисплей. Ви можете не лише заварювати чай чи каву різних сортів, а й готувати дитяче харчування для немовлят. Один чайник може замінити кілька приладів на кухні. Налаштування виконуються за допомогою сенсорної панелі та стильного поворотного кільця у металевій оправі. Є можливість зберегти в пам'яті температуру нагрівання, що найбільш часто використовується, для швидкої активації, наприклад, 95 ºC для ранкової кави.
Все для комфорту
У чайнику Russell Hobbs Attentiv 26200-70 все зроблено для максимального комфорту використання. Знімне ситечко легко виймається за допомогою ручки, а кришка безпечно відкривається натисканням кнопки, унеможливлюючи ризик опіків. Підставка має круглий центральний контакт, тому чайник може обертатися на 360°. У ній також передбачено місце зберігання шнура.