Електрочайник Russell Hobbs My Breakfast 25070-70 2200 Вт 1.7 л білий
Фото 5 |
Russell Hobbs My Breakfast 25070-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs My Breakfast 25070-70 2200 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 33 →Russell Hobbs Russell Hobbs 25070-70 | 1 299 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs My Breakfast 25070-70 | 1 749 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 25070-70 My Breakfast | 1 299 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 25070-70 My Breakfast | 1 161 грн. |
Электрочайник Russell Hobbs 25070-70 My Breakfast | 1 078 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →