Контактний гриль Russell Hobbs Cook and Home 17888-56 нержавіюча сталь
Відео 4Фото 5 |
Russell Hobbs Cook and Home 17888-56 |
|
Цей електричний гриль від популярного британського бренду Russell Hobbs призначений для приготування страв в умовах домашньої кухні. Залежно від положення верхньої пластини, пристрій може працювати в трьох режимах. Так, якщо її встановити горизонтально, то виріб перетворюється в бутербродницу, установка під кутом дозволяє використовувати прилад в якості класичного контактного гриля, а при розвороті верхній панелі на 1800 — сковороди або гриля барбекю.
Відстань між пластинами можна регулювати, підлаштовуючи під товщину продуктів, що на практиці може виявитися дуже зручною можливістю. Металева рифлена поверхня самих пластин має розміри 21х24 см і забезпечена антипригарним покриттям, тому досить легко чиститься і миється після використання. Електрогриль Russell Hobbs 17888-56 одягнений в міцний і надійний металевий корпус і потребляеет 1600 Вт, завдяки чому нагрівання жарочної поверхні відбувається досить швидко. Приміром, за один раз можна приготувати на вибір не менше 5-ти порцій ковбасок-гриль, сендвічі, страв з м'яса, птиці, риби або овочів. Є піддон для стікає жиру. Додатковий комфорт у роботі з виробом створюють терморучки для зручного перенесення пристрою і стійкі нековзні ніжки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Cook and Home 17888-56 нержавіюча сталь
Усі ціни 74 →Russell Hobbs Russell Hobbs Cook@Home 17888-56 | 2 599 грн. |
Електрогриль Russell Hobbs Cook@Home 3in1 Paninil 17888-56 | 2 112 грн. |
Електрогриль 17888-56/RH Cook at Home 3in1 Paninil | 1 999 грн. |
Електрогриль притискний Russell Hobbs CookHome 3in1 Paninil 17888-56 | 2 459 грн. |
Russell Hobbs Cook at Home 3in1 Paninil (17888-56) | 1 999 грн. |
0 0 2 3 |
Супер гриль, гарна ціна, відмінна якість. Добре та швидко нагрівається, зручно готувати на ньому все, що захочете. Прекрасно смажить м'ясо, робить приємну, хрумку скоринку на хлібі. Дуже задоволена ним. Плюс, до нього нічого не пригоряє, а для жиру, що стікає, є спеціальні піддони. Добре чиститься звичайною мочалкою. Ціна добре готує, якість на висоті. Немає Лариса: користуюся Russell Hobbs Cook and Home 17888-56 кілька місяців |
Це не просто двосторонній контактний гриль, на якому можна запікати м'ясо чи овочі, це універсальний апарат 3-в-1. Він також призначений для приготування гарячих бутербродів, або, як їх називають по-італійськи, паніні, і може працювати як електрична барбекюшниця. Досить просто розкрити робочі поверхні на 180 градусів і можна обсмажувати теж м'ясо, овочі, гриби і все що спаде на думку)) Покриття у пластин антипригарне, тому експериментувати дійсно можна і навіть потрібно - смачна їжа це одне з небагатьох доступних задоволень. Знизу гриль має висувний лоток для збору жиру, адже якщо смажити жирне м'ясо, то його виходить чимало. Ще варто сказати, що потужність цієї моделі пристойна, цілих 1800 Вт, так що гріється до робочої температури він досить швидко. Те, що робоча температура набрана показує відповідний індикатор. Політ кулінарної фантазії багато в чому обрізається відсутністю нормального терморегулятора. Для того ж м'яса у товстіших шматочках було б бажано підняти температуру ще градусів на 40-50. Але такої можливості немає, тому з птицею та рибою проблем жодних, а яловичину та свинину бажано нарізати тонкими скибочками. Інакше чекати потрібно довго і виходить не так смачно, як могло б. Ще дружина скаржиться, що пластини несьемні, що ускладнює чищення і мийку. |