Раклетниця Russell Hobbs Multi Raclette 26280-56 чорний
Відео 1Фото 4 |
Russell Hobbs Multi Raclette 26280-56 |
|
Двостороння антипригарна пластина. Термоізольовані ручки. Світловий індикатор роботи. Пластини і раклетніци можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Multi Raclette 26280-56 чорний
Усі ціни 21 →Russell Hobbs Russell Hobbs 26280-56 | 3 799 грн. |
Раклетниця-гриль Russell Hobbs Multi Raclette 3 in 1 (26280-56) Multi Racl | 3 000 грн. |
Раклетниця-гриль Russell Hobbs Multi Raclette 3 in 1 (26280-56) | 3 054 грн. |
Електрогриль Russell Hobbs 26280-56 | 3 113 грн. |
Электрогриль Russell Hobbs 26280-56 | 3 235 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →