Контактний гриль George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 чорний
Відео 1Фото 5 |
George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог George Foreman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі George Foreman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 чорний
Усі ціни 46 →George Foreman 25811-56 | 1 888 грн. |
George Foreman George Foreman 25811-56 Fit Grill Copper Medium | 2 699 грн. |
Електрогриль George Foreman Fit Grill Copper Medium 25811-56 | 1 857 грн. |
Гриль George Foreman 25811-56 | 2 699 грн. |
Електрогриль притискний George Foreman Fit Grill Copper Medium 25811-56 | 2 544 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →