Тостер Russell Hobbs Luna 24290-56
Відео 1Фото 6 |
Russell Hobbs Luna 24290-56 |
|
Можливість ручного підйому тостів для перевірки ступеня підсмажування в процесі готування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Luna 24290-56
Тостер Russell Hobbs LUNA Copper 24290-56 | 3 437 грн. |
Тостер Russell Hobbs LUNA Copper 24290-56 | 3 433 грн. |
Тостер Russell Hobbs LUNA Copper 24290-56 | 3 427 грн. |
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Luna 24290-56
Ціни на Russell Hobbs Luna 24290-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Luna 24290-56 | від 3 427 грн. | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Luna 23221-56 | від 2 464 грн. | 31 пропозиція | ||
Russell Hobbs Luna 23220-56 | від 2 728 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →