Раклетниця Profi Cook PC-RG/FD 1245 нержавіюча сталь
Фото 10 |
Profi Cook PC-RG/FD 1245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-RG/FD 1245 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Proficook PC-RG/FD 1245 | 6 299 грн. |
Електрогриль ProfiCook PC-RG/FD 1245 | 5 243 грн. |
Раклетниця-Фондю PROFI COOK PC-RG/FD 1245 | 5 159 грн. |
Раклетниця-Фондю PROFI COOK PC-RG/FD 1245 | 5 369 грн. |
Раклетниця-Фондю PROFI COOK PC-RG/FD 1245 | 5 159 грн. |
Profi Cook PC-RGFD 1245 | 5 159 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →