Поверхневий насос Saer OP 32R/5
Saer OP 32R/5 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer OP 32R/5
Усі ціни 6 →Насос поверхневий SAER відцентровий багатоступінчастий OP-32R/5 900Вт 5.4м | 13 228 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый SAER OP-32R/5 | 13 228 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый Saer OP-32R/5 0.9 кВт ( | 11 126 грн. |
Насос центробежный горизонтальный многоступенчатый SAER OP-32R/5 | 10 582 грн. |
Насос відцентровий горизонтальний багатоступеневий SAER OP-32R/5 0.9 кВт ( | 13 228 грн. |
Насос центробежный Saer горизонтальный многоступенчатый OP-32R/5 0.9 кВт ( | 12 302 грн. |
Модификації Saer OP 32R/5
Ціни на Saer OP 32R/5 |
---|---|---|---|---|
Saer OP 32R/3 | від 8 606 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/4 | від 8 878 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/5 | від 10 582 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/7 | від 16 881 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →