Поверхневий насос Saer OP 32R/3
Saer OP 32R/3 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer OP 32R/3
Усі ціни 6 →Насос поверхневий SAER відцентровий багатоступінчастий OP-32R/3 550Вт 5.4м | 10 757 грн. |
SAER OP-32R/3 | 10 757 грн. |
Насос центробежный Saer OP-32R/3 | 9 014 грн. |
SAER OP-32R/3 | 8 681 грн. |
Насос відцентровий горизонтальний багатоступеневий SAER OP-32R/3 0.55 кВт | 10 757 грн. |
Насос центробежный Saer горизонтальный многоступенчатый OP-32R/3 0.55 кВт | 10 004 грн. |
Модификації Saer OP 32R/3
Ціни на Saer OP 32R/3 |
---|---|---|---|---|
Saer OP 32R/3 | від 8 681 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/4 | від 8 957 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/5 | від 10 674 грн. | 6 пропозицій | ||
Saer OP 32R/7 | від 17 029 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →