Насосна станція Saer TRX-5 PL SS 50
Фото 3 |
Saer TRX-5 PL SS 50 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer TRX-5 PL SS 50
Насосная станция Saer TRX-5 Pl ss - 50л нерж. (Насос M-99-N Pl нерж. 0,75к | 12 632 грн. |
Насосна станція TRX-5 PL ss- 50л нерж. (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) SAE | 14 690 грн. |
Saer Насосная станция SAER TRX-5 PL ss - 50л нерж. (Насос M-99-N PL нерж. | 14 690 грн. |
Насосная станция Saer TRX-5 PL ss - 50л нерж. (Насос M-99-N PL нерж. 0,75к | 13 662 грн. |
Насосна станція TRX-5 PL ss - 50л нерж. (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) 97 | 13 800 грн. |
Модификації Saer TRX-5 PL SS 50
Ціни на Saer TRX-5 PL SS 50 |
---|---|---|---|---|
Saer TRX-5 PL SS 24 | від 10 849 грн. | 1 пропозиція | ||
Saer TRX-5 PL SS 50 | від 12 632 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →