Насосна станція Pedrollo JSWm 1AX/100 CL
Pedrollo JSWm 1AX/100 CL відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo JSWm 1AX/100 CL
Насосна станція Pedrollo Hydrofresh JSWm 1AX 100CL 125125052161 | 14 513 грн. |
насосная станция Pedrollo JSWm 1AX – 100 CL (0.6kW) | 12 129 грн. |
Насосна станція Pedrollo Hydrofresh JSWm 2C 100CL 125125052169 | 15 132 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Pedrollo JSWm 1AX/100 CL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Pedrollo JSWm 1AX/100 CL
Ціни на Pedrollo JSWm 1AX/100 CL |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JSWm 1AX/24 CL | від 7 959 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo JSWm 1AX/50 CL | від 8 731 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 2AX/50 CL | від 9 781 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 1AX/80 CL | від 11 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 1AX/100 CL | від 12 129 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →