Насосна станція Saer TRX-5 PL 50
Saer TRX-5 PL 50 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer TRX-5 PL 50
Насосная станция Saer TRX-5 Pl - 50л (Насос M-99-N Pl нерж. 0,75кВт) | 11 967 грн. |
Насосна станція TRX-5 PL- 50л (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) SAER | 13 881 грн. |
Saer Насосная станция SAER TRX-5 PL - 50л (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) | 13 881 грн. |
Насосная станция Saer TRX-5 PL - 50л (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) 00002 | 12 909 грн. |
Насосна станція TRX-5 PL- 50л (Насос M-99-N PL нерж. 0,75кВт) 979490030419 | 13 189 грн. |
Модификації Saer TRX-5 PL 50
Ціни на Saer TRX-5 PL 50 |
---|---|---|---|---|
Saer TRX-5 PL 24 | від 8 795 грн. | 5 пропозицій | ||
Saer TRX-5 PL 50 | від 11 967 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →