Вантажна шина Sailun STL1 435/50 R19.5 160J
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STL1 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STL1 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 13 →Sailun STL1 (прицепная) 435/50 R19.5 160J PR20 | 17 141 грн. |
Sailun STL1 (прицепная) (435/50R19.5 160J) | 19 065 грн. |
Sailun STL1 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 17 013 грн. |
Sailun STL1 (435/50R19.5 160J) | 16 959 грн. |
Шини Sailun STL1 (прицепная) 435/50 R19,5 160J 20PR | 17 383 грн. |
ще 8 пропозицій