Вантажна шина Sailun STR1 Plus 385/65 R22.5 158K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STR1 Plus 385/65 R22.5 158K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STR1 Plus 385/65 R22.5 158K
Грузовые шины Sailun STR1+ (прицепная) 385/65 R22.5 158K 20PR 1002099675 | 15 989 грн. |
Sailun STR1+ (385/65R22.5 158K) | 15 635 грн. |
Вантажні шини Sailun STR1+ (причіпна) 385/65 R22.5 158K 20PR | 16 885 грн. |