Вантажна шина SAMSON GL251T 445/45 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL251T 445/45 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL251T 445/45 R19.5 160J
Усі ціни 14 →Samson GL251T (причіпна вісь) 445/45 R19.5 160J | 13 801 грн. |
Samson GL251T (прицепная) (445/45R19.5 160J) | 12 750 грн. |
Samson GL251T (прицепная) 445/45 R19.5 160J 20PR | 11 628 грн. |
Вантажна шина SAMSON GL251T 445/45R19.5 160J | 12 449 грн. |
Грузовые шины Samson GL251T (прицепная) 445/45 R19.5 160J 22PR 1002361708 | 12 377 грн. |
ще 9 пропозицій