Вантажна шина SAMSON GL265D 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL265D 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL265D 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 13 →Samson GL265D (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 5 665 грн. |
Samson GL265D (ведущая) (215/75R17.5 135J) | 5 558 грн. |
Samson GL265D (приводная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 908 грн. |
Грузовые шины Samson GL265D (ведущая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 100236170 | 5 097 грн. |
Samson GL265D (215/75R17.5 135J) | 5 136 грн. |
ще 8 пропозицій