Вантажна шина SAMSON GL265D 285/70 R19.5 146L
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL265D 285/70 R19.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL265D 285/70 R19.5 146L
Усі ціни 8 →Samson GL265D (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144L | 9 089 грн. |
Samson GL265D (приводная) 285/70 R19.5 146/144L 18PR | 7 692 грн. |
Грузовые шины Samson GL265D (ведущая) 285/70 R19.5 146/144L 18PR 100236170 | 8 161 грн. |
Samson GL265D (285/70R19.5 146L) | 8 186 грн. |
Samson GL265D (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144L | 9 083 грн. |
ще 3 пропозиції