Вантажна шина ANNAITE 785 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 785 285/70 R19.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 785 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 9 →Annaite 785 (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146/144M | 7 905 грн. |
Annaite 785 (ведущая) (285/70R19.5 146M) | 7 563 грн. |
Annaite 785 (приводная) 285/70 R19.5 146/144M 16PR | 6 900 грн. |
Грузовые шины Annaite 785 (ведущая) 285/70 R19.5 146/144M 16PR 1001448389 | 7 140 грн. |
Шини Annaite 785 (ведущая) 285/70 R19,5 146M | 9 350 грн. |
ще 4 пропозиції