Вантажна шина SAMSON GR-D2 265/70 R19.5 140M
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GR-D2 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GR-D2 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 9 →Samson GR-D2 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 9 324 грн. |
Samson GR-D2 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 7 884 грн. |
Грузовые шины Samson GR-D2 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 1002580928 | 8 370 грн. |
Шини Samson GR-D2 (ведущая) 265/70 R19,5 140/138M 16PR | 8 690 грн. |
Samson GR-D2 (265/70R19.5 140M) | 8 453 грн. |
ще 4 пропозиції