SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Відео 14Фото 6 |
Samsung MZ-V9P1T0BW |
|
Флагманський твердотільний накопичувач ємністю 1 ТБ, побудований на базі багатошарової Hi-End флеш-пам'яті 3D TLC NAND, що працює під управлінням контролера власного виробництва. Відноситься до найвищої цінової категорії та входить до лінійки Samsung Pro 2023 року випуску. Є компактним пристроєм формату M.2 2280, гарантує безпроблемну установку як у десктопні материнські плати великого розміру, так і в ноутбуки або ультрабуки з обмеженим внутрішнім простором.
Завдяки підтримці шини PCI-E 4.0 4x, висококласному контролеру та DRAM-буферу він здатний обробляти великі обсяги інформації з високою ефективністю та низьким коефіцієнтом просідання, що робить його відмінним вибором для вирішення ресурсомістких завдань. Заявлена виробником швидкість послідовного читання - 7450 МБ/с, швидкість запису - 6900 МБ/с. Швидкість довільного читання та запису 4K блоків становить 1400 та 1550 тисяч операцій вводу-виводу в секунду.
Для порівняння у попередника Samsung 980 Pro максимальна швидкість читання та запису становила 7000 та 5000 МБ/с, а показники IOPS були майже в півтора рази нижчими. Ці фактори можуть мати вирішальне значення для геймера, оскільки дозволяє звести до мінімуму час завантаження і практично миттєво зануритися в ігровий світ. Недарма, Sony і Microsoft так багато часу приділяли увагу важливості швидких SSD-накопичувачів в консолях PlayStation 5 і Xbox Series X. Samsung 990 PRO має повний порядок. На презентації продемонстрували, як він лише за одну секунду завантажує ігровий світ Forspoken. Щоб наголосити на статусі пристрою, виробник декларує ресурс гарантованого запису 600 ТБ і дає фірмову п'ятирічну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 40 →Samsung 990 PRO V-NAND 3-bit MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 2.0 (MZ-V9P1T0B | 5 305 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V9P1T0BW) | 5 994 грн. |
SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 TБ | 5 628 грн. |
Samsung 990 Pro 1 Tb (MZ-V9P1T0BW) Ua | 4 913 грн. |
Samsung 990 Pro 1 Tb (MZ-V9P1T0BW) Ua | 4 775 грн. |
Модификації Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW
Ціни на Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 4 745 грн. | 40 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором | від 4 889 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ | від 8 150 грн. | 27 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 7 030 грн. | 49 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 7 680 грн. | 49 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора | від 14 399 грн. | 37 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором | від 13 799 грн. | 61 пропозиція |