SSD Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором
Відео 21Фото 7 |
Crucial CT1000T700SSD5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором
Усі ціни 27 →Crucial T700 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (CT1000T700SSD5) CT1000T700SSD5 | 9 165 грн. |
Crucial T700 1 Tb with heatsink (CT1000T700SSD5) | 9 118 грн. |
Crucial T700 1 Tb with heatsink (CT1000T700SSD5) | 8 922 грн. |
SSD-накопичувач Crucial T700 with Heatsink 1TB NVMe 2.0 M.2 2280 PCIe Gen5 | 9 619 грн. |
SSD накопитель Crucial t700 1tb m.2 2280 (ct1000t700ssd5) | 10 239 грн. |
Вершина технологій
Crucial T700 є флагманський твердотільний накопичувач з передовим інтерфейсом PCIe 5.0. Швидкість читання для версії на 1 ТБ складає вражаючі 11700 МБ/с, а швидкість запису сягає 9500 МБ/с. Варіант на 2 ТБ забезпечує ще більшу швидкість - до 12400 МБ/с. Це у півтора-два рази швидше, ніж SSD з інтерфейсом PCIe 4.0. Ця вражаюча швидкодія досягається за рахунок використання контролера Phison E26 та флеш-пам'яті Micron 3D TLC з 232 шарами.
Вибір з радіатором чи без
Також для забезпечення більш ефективного охолодження накопичувач оснащений окремим оперативним буфером, який використовує дві мікросхеми LP-DDR4 в прискореному двоканальному режимі 16+16 біт. Майже всі PCIe 5.0 SSD сильно нагріваються при інтенсивному навантаженні. У зв'язку з цим Crucial T700 пропонується у двох варіантах: з великим ребристим радіатором та без нього.
Захист даних
Другий варіант без радіатора є кращим для систем, де вже є радіатор на материнській платі. Крім того, слід виділити підтримку технологій DirectStorage та TCG Opal. DirectStorage забезпечує прямий доступ відеокарті до даних на накопичувачі, прискорюючи запуск ігор та завантаження рівнів. Технологія TCG Opal відповідає за апаратне шифрування даних користувача з використанням надійного алгоритму AES-256.
Модификації Crucial T700 CT1000T700SSD5
Ціни на Crucial T700 CT1000T700SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора | від 7 570 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором | від 7 856 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора | від 13 240 грн. | 31 пропозиція | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 ТБ з радіатором | від 13 701 грн. | 29 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 ТБ без радіатора | від 25 909 грн. | 5 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 ТБ з радіатором | від 26 640 грн. | 16 пропозицій |