Навушники
Philips TAT4556/00
Відео 17Фото 25 |
Philips TAT4556/00 |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час роботи з кейсом, швидка зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips TAT4556/00
Наушники Philips TAT4556BK/00 (Black) | 3 699 грн. |
Philips TAT4556 ANC IPX4 Touch control Mic Black tat4556bk/00 | 3 499 грн. |
Philips TAT4556 TWS ANC IPX4 Touch control Black (TAT4556B TAT4556BK/00 | 3 499 грн. |
Навушники Philips TAT4556 TWS ANC IPX4 Touch control Black (TAT4556BK/00) | 3 499 грн. |
Навушники TWS Philips TAT4556 TWS ANC IPX4 Touch control Mic Чорний (TAT45 | 4 232 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →