Годинник-телефон
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE
Відео 20Фото 11 |
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.31 ", 432x432 пікс, Super AMOLED
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії. Фізичний безель, що обертається.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE
Усі ціни 56 →Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm (Black) (eSIM) SM-R965F | 17 280 грн. |
Samsung Watch 6 Classic 47mm eSIM Black (SM-R965FZKASEK) | 18 499 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm eSIM (SM-R965FZKASEK) B | 18 499 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm eSIM Silver (SM-R965FZSA | 14 131 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Lte Silver with Hybrid | 14 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Цей годинник не змогли з'єднатися ні з Android ні з IOS. Чому так незрозуміло. В офіційному магазині відмовили у поверненні коштів.((( Симпатичний дизайн. Не працюють. Эдуард: користуюся Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm | від 8 599 грн. | 97 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE | від 8 864 грн. | 30 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm | від 10 299 грн. | 86 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE | від 13 476 грн. | 56 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →