Смартгодинник
Samsung Galaxy Watch6 40mm
Відео 3Фото 9 |
Samsung Galaxy Watch6 40mm
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.31 ", 432x432 пікс, Super AMOLED
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 40mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 40mm
Усі ціни 84 →Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 40mm (Black) SM-R930NZKA | 7 800 грн. |
Samsung Watch 6 40mm Black (SM-R930NZKASEK) | 11 999 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 6 40mm SM-R930 Gold (SM-R930NZEASEK) S | 11 999 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 40mm Graphite (SM-R930NZKASEK) SM-R93 | 11 999 грн. |
Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 40mm Black (SM-R930NZKA) | 7 133 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 40mm:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 40mm | від 7 100 грн. | 84 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE | від 10 019 грн. | 60 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm | від 7 767 грн. | 104 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE | від 9 975 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →