Оперативна пам'ять Samsung DDR4 1x8Gb M378A1G43DB0-CPB
Відео 20 | Очікується у продажу 822 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 8; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2133; CAS-латентність: CL15; |
Samsung M378A1G43DB0-CPB 2133 МГц 2133 МГц CL15 CL15 2133 МГц CL15 2133 МГц CL15 2133 МГц CL15 ECC 2133 МГц CL15 ECC Registered 2133 МГц 2400 МГц CL15 ECC Registered CL15 ECC Registered 2400 МГц CL17 2400 МГц 2400 МГц CL17 CL17 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц CL17 ECC Registered 2400 МГц 2666 МГц CL17 ECC Registered CL19 2666 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 3 |
Без проблем взяла 3200 на MSI B350 PC MATE брала и больше но в спецификации плати максимум указан 3200 не знаю есть ли смысл оставлять большую частоту. разгон , надежность самсунг , цена Для 2018 не особо стильная. Алексей Дюма: користуюся Samsung DDR4 1x8Gb кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
27 червня 2019, 14:55
Разгон это оперативки #
Ребят, у кого была такая, на 8гб 2666мгц в стоке, какие тайминги к ней на 3200 подойдут, нужно ли будет трогать напряжение?(две планки по 8гб)
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Samsung DDR4 1x8Gb
Ціни на Samsung DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR4 1x8Gb M378A1K43BB1-CPB | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR4 1x8Gb M393A1K43BB1-CTD | від 2 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR4 1x8Gb M378A1K43BB2-CRC | від 852 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung DDR4 1x8Gb M378A1K43CB2-CRC | від 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung DDR4 1x8Gb K4A8G045WC-BCTD | від 1 098 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо