Аудіосистема Samsung MX-ST40B
Відео 1Фото 17 |
Стильна, якісно звучуча і мобільна акустична підлогова система з незвичайним зовнішнім дизайном корпусу, вбудованим bluetooth-модулем для організації бездротового підключення, LED-підсвічуванням і гарною автономністю, за яку відповідає ємний вбудований Li-Ion акумулятор. Серед переваг цієї системи необхідно виділити значну потужність, навколишнє звучання на всі 360 ° і яскраве динамічне підсвічування Full LED Party Lights, здатне створити атмосферу модного нічного клубу навіть на відкритих майданчиках.
Також варто відзначити підтримку вдосконаленого HD-кодеку Qualcomm aptX та якісний заводський захист від бризок води та дощу (клас IPX5). Підлогова акустична система Samsung MX-ST40B позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022-го року, призначений для озвучування різних виїзних заходів, в т.ч. веселих вечірок та розважальних івентів у форматі OpenAir. Завдяки підтримці інтерфейсу Bluetooth, ця модель легко підключається до будь-яких актуальних моделей смартфонів, планшетів або ноутбуків (одночасного сполучення з двома пристроями та функція швидкого перемикання між ними одним дотиком). год звучання.
Купити Samsung MX-ST40B
Усі ціни 34 →Samsung MX-ST40B/RU офіційна гарантія | 9 899 грн. |
SAMSUNG MX-ST40B | 9 841 грн. |
SAMSUNG MX-ST40B | 9 792 грн. |
Аудіосистема Samsung MX-ST40B Sound Tower 160W (MX-ST40B/RU) MX-ST40B/RU | 9 999 грн. |
SAMSUNG MX-ST40B Sound Tower 160W (MX-ST40B/RU) | 9 999 грн. |
Через кілька місяців думку не змінив - [censored]! Тільки звук хороший і акумулятор. Звук та акумулятор. Суцільні, крім звуку та акумулятора. Sergey U: користуюся Samsung MX-ST40B кілька місяців |
1. ПРИ ВИКЛ. НЕ ЗАПАМ'ЯТАЄ МІСЦЕ НА ЯКОМУ ЗУПИНИЛАСЯ!!! Навіть дешеве китайське барахло запам'ятовує! І ЦЕ БІЛЬШЕ БЕЗУЄ! НАЛАШТУВАННЯ ТЕЖ НЕ ЗАПАМ'ЯТАЄ!
2. Вмикається лише на корпусі. Вимкнути можна на корпусі, пультом і в додатку. 3. Якщо запустили музику з пульта, а потім підключилися через блютуз з програми - все зіб'ється! Потрібно робити навпаки. Спочатку "законектувати" додаток. 4. Усі режими еквалайзера включаються "на слух", яких підтверджують світлодіодів - НІ! 5. Відтворює папки над алфавітному порядку, а в міру їх додавання на флешку. Звук, підсвічування, баси, коннектиться, входи/виходи, читабельність (формати), дизайн, акумулятор. Управління - (-1 із 10) Sergey U: користуюся Samsung MX-ST40B менше місяця |