Монітор Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " білий
Відео 13Фото 20 |
Вигнутий ігровий монітор лінійки Odyssey - це флагманське 32-дюймове рішення з 4K-роздільною здатністю та іншими цікавими фішками. Модель примітна своїм стильним дизайном з білою обробкою задньої частини корпусу та наявністю підсвічування CoreSync, яке підкреслює геймерську, злегка агресивну спрямованість в оформленні. Монітор Samsung Odyssey Neo G8 32 базується на 10-бітній VA-матриці з висококласним підсвічуванням Mini LED.
Остання представлена мініатюрними світлодіодами, які забезпечують можливість локального затемнення зображення з 1196 незалежними зонами. В результаті на користувачів чекає відмінна контрастність зображення з природними чорними кольорами і темними відтінками, що порадує як в ігрових сценаріях, так і при кіноперегляді. До інших плюсів зображення відноситься хороша деталізація (розмір пікселя всього 0.18 мм), гідна передача кольорів і підтримка HDR-контенту (що підтверджено фірмовою технологією Quantum HDR 2000).
Геймерський статус підкріплює швидкий відгук (1 мс GtG), відмінна як для 4К-роздільна здатність «герцовка» (240 Гц), різні функції та технології – Black Equalizer та AMD FreeSync Premium Pro. Окремо варто виділити безпеку дисплея для зору (є сертифікат TÜV Rheinland), наявність сенсора освітленості (сам коригує яскравість картинки), HDMI 2.1 (дозволить виводити відео у форматі 4К 120 Гц з PS5), USB-хаба та ергономічної підставки (можна здійснювати поворот зміна висоти та переводити екран у портретний режим).
Купити Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " білий
Усі ціни 18 →Монітор Samsung Odyssey Neo G8 (LS32BG850NUX) | 43 690 грн. |
Samsung Odyssey Neo G8 (LS32BG850NUX) | 44 800 грн. |
Монітор Samsung Odyssey Neo G8 (LS32BG850NUX) | 45 675 грн. |
Монітор Samsung Odyssey Neo G8 31.5" (LS32BG850NUX) | 48 019 грн. |
Монитор Samsung Odyssey Neo G8 (LS32BG850NUX) | 46 068 грн. |